تماس با ما

 بسیار خرسندیم که قصد دارید با ما در تماس باشید. 

شما میتوانید از طریق مشخصات کادر زیر با ما در ارتباط باشید همچنین با استفاده از فرم تماس در سمت چپ کادر شما میتوانید مستقیم به ما پیام الکترونیکی خود را ارسال کنید 

  • آدرس اردبیل | چهار راه امام خمینی به طرف عالی قاپو | جنب پاساژنور
  • تلفن
    09332704474 ساعات کاری 9:00-17:00
  • ایمیل پشتیبانی info@sepehrsport.com
تماس با ما [contact-form-7 404 "Not Found"]

سوالات پرتکرار

نحوه سفارش کالا در سپهراسپرت چگونه است؟

سفارش کالا درسپهراسپرت، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در سپهراسپرت " مراجعه کنید.

آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

خیر، سپهراسپرت با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی سپهراسپرت و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک سپهراسپرت ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.